News

Rychleji k elektrodám pro elektroerozi

menuMenu

CAD/CAM: Rychleji k elektrodám pro elektroerozi

 

Náš CAM partner  Open Mind představuje s modulem hyperCAD-S nový nástroj, který do značné míry automatizuje konstrukci a výrobu elektrod pro elektroerozi.

hyperCAD-S je speciálně pro CAM programátora vyvinutý CAD software. Vynikající inovace ve verzi 2017,2 je modul pro rychlou konstrukci elektrod. Prostřednictvím pohodlného a automatizovaného procesu mohou být elektrody snadno odvozeny z oblasti, která má být erodována v geometrii součásti bez jakýchkoli zvláštních znalostí.

 

Vychází z cílové geometrie

Výchozími prvky součásti, které mají být erodovány jsou povrchy geometrie. Programátor je vybírá a CAD software automaticky protahuje povrchy elektrod podle potřeby a odvozuje polotovar a držák. Modul pracuje s objemovými i plošnými modely a geometrie může být vybírána pomocí povrchů a hranic. Mezery v geometrii jsou automaticky uzavřeny a hyperCAD-S také provádí výpočet minimální vzdálenosti žeber, přesahu polotovaru a C úhlu. Všechna technologická data, jako je podrozměr, velikost polotovaru, referenční poloha a barevné oblasti, jsou automaticky přeneseny do hyperMill.

 

Přímý přenos do systému CAM

Elektrody navržené v hyperCAD-S jsou dále zpracovávány přímo v CAM systému. Uživatel jednoduše vybere příslušnou elektrodu a začne programovat. Pro tento účel je k dispozici samostatné dialogové okno, ve kterém je frézování pro elektrodu specifikováno jen několika kliknutími. hyperMILL pak automaticky generuje seznam úkolů se všemi relevantními parametry.
Chcete vědět více o hyperCAD-S elektrodě?
Rádi vám poradíme a těšíme se , že vás uslyšíme! Kontaktujte nás přímo nebo použijte kontaktní formulář .

 

E130-Moritz-Michael_SW
  • personMichael Moritz
  • businessLeitung CAM & Simulation
  • perm_phone_msg+43 5223 55509 220
  • emailmichael.moritz([at])westcam.at
  • emailcam([at])westcam.at
  • Xing
  • LinkedIn
  • file_download
[contact-form-7 404 "Not Found"]