The Know-WOW Company

Novinky

TMS - Tool Management Solutions

menuMenu

ZOLLER systém TMS pro správu nástrojů nabízí „3 v 1“: software, správa skladů a úložný prostor

Pokud jde o digitální síť, ZOLLER a WESTCAM jsou již dlouho partnery v rámci aliance pro přesné výrobní procesy – prozesskette.at. Společné projekty ukázaly součinnost a silné stránky obou společností.

Nyní WESTCAM jako vedoucí poskytovatel softwarových řešení CAD / CAM rozšiřuje své partnerství se společností ZOLLER o téma TMS (Tool Management Solutions). Můžete tak využít komplexní technologii Know-WOW.

Tak funguje efektivní správa nástrojů

Od návrhu po hotovou část: Všechny stanice ve výrobním procesu jsou propojeny prostřednictvím centrální databáze se všemi daty: CAD / CAM, sklad, nákup, stroje a samozřejmě zařízení pro nastavení a měření nástrojů.

Vícenásobné ukládání a nahrávání dat je věcí minulosti!

Optimalizace komplexních výrobních procesů je vždy výzvou.

Díky systému správy nástrojů lze jednotlivé součásti, kompletní nástroje a nastavovací nože včetně příslušenství uspořádat ekonomičtěji. ZOLLER-TMS umožňuje zvláště efektivní správu nástrojů prostřednictvím rozhraní k systémům CAM, například hyperMILL.

Výhody ZOLLER TMS

Nástroje a součásti nástroje jsou vytvořeny a spravovány centrálně s jedinečným záznamem v databázi nástrojů ZOLLER z.One. Tím se zabrání duplicitnímu ukládání dat a vždy máte přehled o všech dostupných nástrojích.

Díky rozhraní k softwaru hyperMILL CAM lze data nástroje také rychle a snadno používat ve vašem systému CAM. Tím je umožněna výrobně orientovaná příprava práce, kontinuální procesní tok a tím i přímá úspora času a nákladů.

Skutečnost, že seznam požadovaných nástrojů (nástrojových listů) může být snadno vrácen hyperMILL CAM systémem do systému Zoller TMS zajistí, že nástroje, které se používají ve výrobním procesu, jsou vždy ty správné.

Intuitivní a jednoduchá obsluha je umožněna standardizovanou a automatickou výměnou dat a známou strukturou nástrojů v CAM a v softwarovém rozhraní ZOLLER.

Máte-li zájem o propojení CAM a TMS systému, obraťte se na nás a najdeme společné řešení.