The Know-WOW Company

Novinky

Slavíme stříbrnou svatbu

menuMenu

Před 25 lety jsme si řekli své „Ano“…

Již 25 let tvoříme pár – se vším, co s tím souvisí:  Někdy zažíváme společná dobrodružství, jindy zase trávíme celé dny rutinní prací. Při příležitosti stříbrné svatby se podíváme do zákulisí mezi firmami OPEN MIND a WESTCAM.

Pár dobrých slov na začátek

Sympatie mezi čerstvě novými zaměstnanci OPEN MIND a WESTCAM převládli ihned na obou stranách a to doslova na první pohled. Poznali se v roce 1994. Rychle se ujasnilo, že to bude společně klapat. Není tedy divu, že tento vztah mezi technologickým lídrem OPEN MIND a  Know-WOW Company WESTCAM navzdory všem statistikám o rozvodovosti i nadále přetrvává.

Podobně jako v každém v páru jsme prožívali dobré i špatné chvíle.  Ale jak se říká „v dobrém i ve zlém“. V zásadě je náš vtah tvořen radostí z práce, vzájemného respektu, úcty a vzájemného porozumění místy okořeněného špetkou humoru. OPEN MIND a WESTCAM jsou po 25 letech manželství především dobře sehraný tým.

Kdo je ale přesně našim partnerem?

Důvěřuj, ale prověřuj…

Přesně před 25 lety přišel jako první CAM dodavatel s revolučním 5-ti osým simultánním obráběním pro výrobu nástrojů a forem. hyperMILL® nyní patří k celosvětově uznávanému CAM řešení, které je standardem napříč průmyslovými odvětvími.

S nejmodernějšími softwarovými technologiemi, jako je např. hyperMILL® MAXX Machining, CAD software hyperCAD®-S přizpůsobený potřebám uživatelů CAM nebo průkopnické simulační řešení hyperMILL® VIRTUAL Machining řadí OPEN MIND na přední příčky CAM trhu: OPEN MIND je jedním z TOP 5 nejlepších dodavatelů na světě. Společnost má zastoupení v 15 zemích a působí na významných trzích v Asii, Evropě a Americe. Firma WESTCAM si tedy vybrala důstojného partnera.

25-years-timeline

Hudba budoucnosti

I po 25 letech roste význam značky OPEN MIND i počet zaměstnanců (aktuálně meziročně z 305 na 330). Plánujeme tedy další společné čtvrtstoletí a máme tyto společné plány: pomoci utvářet digitální budoucnost, zůstat lídry v oblasti inovací a samozřejmě rozvíjet náš vzájemný vztah.

Přejeme našim partnerům v OPEN MIND všechno nejlepší k narozeninám a stříbrné svatbě a těšíme se na pokračování našeho společného příběhu!