Novinky

Inspirující – silný v řešení

menuMenu

Inspirující – silný v řešení

Takto přemýšlíme – takto pracujeme!

 

WESTCAM je zde pro Špičková technologická řešení pro osobnosti, které jsou na tom odborně i lidsky dobře!.
Jako spolupracovníci uznáváme označení a hodnoty  „Inspirující – silný v řešení.
To z našeho 70-ti členného týmu dělá Know-WOW Company.

Duch dobrá pracovní atmosféra

Všichni jsme společně fascinováni technologií s budoucností. Rádi sdílíme tuto vášeň s našimi zákazníky, partnery a kolegy! Jako odborníci jsme profesionálně zapálení a nadšení pro řešení zítřka. U nás se spojuje „touha po úspěchu“ se „zkušenostmi a kompetencemi“ v „dobrého ducha“, který lze nazvat „duch WESTCAM“. Tento „dobrý DUCH“ nám usnadňuje zaujmout naše zákazníky. Naše vystupování je profesionální a zároveň lidské.
S touto samozřejmostí se staráme už 27 let o naše přátelské kontakty se zákazníky. Mnoho z nich jsou „fanoušci WESTCAM“, kteří jako následovníci předávají náš „dobrý duch“

 „Jsme rodina!“

Byl to Norbert Mühlburger, který v dubnu 1990 založil firmu WESTCAM . On je také ten, kdo za námi od té doby stojí jako vizionář a lektor. Jsme zaměřeni na dlouhodobý úspěch. Jasný závazek k trvanlivosti, udržitelnosti a blízkosti zákazníka. To nás činí úspěšnou, středně velkou skupinou firem s 8 pobočkami a současně rodinou kolem 70 –ti zaměstnanců.

 Čistá spokojenost zaměstnanců

Jsme velice hrdí na skutečnost, že naše základní myšlenka „Inspirující – silný v řešení“, stejně jako úctyhodný a kolegiální vzájemný vztah, zajišťují vysoký stupeň spokojenosti zaměstnanců. Dobrá pracovní atmosféra není prázdná fráze, ale náš každodenní život!
To je také zdůrazněno povzbudivými výsledky každoročních průzkumů zaměstnanců společnosti WESTCAM. Nedávno, v listopadu roku 2016, naši zaměstnanci poskytli zpětnou vazbu na celkem 38 otázek ohodnocených systémem školního známkování (1 = velmi dobrý, 5 = nedostatečný). Průměr všech 1.368  odevzdaných známek byl 1,58! Například na konkrétní otázku „říkám rád okolí, že pracuji u společnosti WESTCAM“ Zaměstnanci nám dali nejvyšší známku 1,14.
Jako obzvláště významnou měrou vysoké spokojenosti zaměstnanců je i průměrná délka zaměstnání: V průměru je každý zaměstnanec firmy WESTCAM v týmu 7,41 let. Průměrný věk zaměstnance je 37,8 let (30.6.2017).

WESTCAM jako nejlepší zaměstnavatel

Velmi nás těší, že náš závazek k nejlepšímu možnému rozvoji zaměstnanců je také odměněn prostřednictvím externích ratingových platforem a různých členů poroty.