WESTCAM skupina

Partneři

menuMenu

Partneři

 

Autodesk

Autodesk nabízí software pro CAD a počítačovou animaci v oboru architektura, stavebnictví, automobilovém průmyslu a transportu, mechaniky a strojírenství, médií, pokrytí a telekomunikaci.

Open Mind

Open Mind vyvíjí perspektivní CAD/CAM řešení. hyperMILL® je výkonné, kompletní CAM řešení.

GOM

Precizní průmyslová 3D měřící technika. GOM vyvíjí a vyrábí software, stroje a zařízení pro strojírenskou a automatizační 3D souřadnicovou techniku a 3D testování.

Concept Laser je přední světový výrobce 3D tiskáren určených pro doplňkovou výrobu dílů z kovových prášků za pomocí LaserCUSING®.

EnvisionTEC

EnvisionTEC je přední světový prodejce profesionálních 3D tiskových řešení. Vyvinuté technologie otevírají nové možnosti díky rozlišení, kvalitě povrchů, rozměrové stálosti a variabilitě použitelných materiálů.

Voxeljet

Voxeljet je přední světový výrobce 3D tiskových systémů pro strojírenské nasazení, specializovaný na Powder-Binder-Jetting z plastu a písku.

Camtek

Camtek nabízí PEPS, přední CAD/CAM systém pro drátové řezání, frézování, soustružení a řezání laserovým a vodním paprskem.

Geomagic

Pokud se jedná o další zpracování polygonových dat, popřípadě sítě bodů z různých 3D skenerů, jsou mnohostranné  softwarové produkty od Geomagic na předních světových místech.

Fujitsu

Fujitsu je předním výrobcem Hardware a nabízí širokou paletu technologických produktů, jako například servery, pracovní stanice a notebooky.

3Dconnexion

3Dconnexion vyvíjí výkonný ergonomický harware, který dělá Vaši práci ve 3D plikacích rychlejší, konfortnější a zajímavější.

Prozesskette.at

Společenství pro precizní výrobu je rakouská síť předních firem zajímavých výrobních oborů. WESTCAM je jedna z šesti vedoucích společností.