The Know-WOW Company

WESTCAM Skupina

Filozofie a historie

menuMenu

WESTCAM filozofie

The Know-WOW Company – Dokonalá spolupráce Know-How a WOW-efektu.

Nadšení z výkonných řešení. Tak přemýšlíme – tak pracujeme.

WESTCAM si stojí za:
„Špičkovým technologickým řešením od osobností,
které jsou profesionální, lidské a v dobré náladě!“

“nadšení“

„Jsme fascinováni technologiemi s budoucností a rádi toto nadšení zprostředkováváme dále mezi ostatní. WESTCAM je obrazně řečeno „nádoba plná stejně smýšlejících spolupracovníků, kteří chtějí a umí“. Specialisté vašeho oboru, kteří sedí na správném místě díky každodenní práci s produktem a stejně tak díky nadšení a očekávání řešení zítřka. Spojuje se zde chuť a výkon se zkušeností a odborností v něco, co se dá pojmenovat „WESTCAM-duch“, nebo jednoduše řečeno „správný týmový duch“. Kde převládá „správné přesvědčení“, je snadné přesvědčit i ostatní. Rozvíjíme spolupráci zákazníků a dodavatelů „WESTCAM příznivců“, kteří naše pozitivní poslání šíří dále do okolí.

 „výkonná řešení“

Již více než 30 let jsme zde s přibližně 70-ti kolegy na 8 pobočkách pro technologie s budoucností. Čistě jako rodinná firma nejsme orientováni na čtvrtletní, ale na dlouhodobý úspěch. Je to náš jasný závazek ke stabilitě, udržitelnosti a vztahu se zákazníky. Pro zvýšení efektivity při vývoji a výrobě produktu nabízíme software, hardware, stroje a zařízení, služby a školení. Společně s předními výrobci hledáme vždy pro zákazníka to nejlepší řešení v případě, že se jedná o speciální řešení na míru konkrétního zákazníka nebo samozřejmě také promyšlené odzkoušené standardní řešení. Vždy tak, aby bylo účinné a použitelné po celou dobu nasazení. Tato samozřejmost vytvoření „výkonného řešení“ dává zákazníkovi důvěru a loajalitu k dlouhodobé spolupráci.

 

WESTCAM historie

Skupina WESTCAM se skládá z WESTCAM Datentechnik GmbH s dceřinou společností WESTCAM s.r.o. a WESTCAM Technologies GmbH

WESTCAM Datentechnik

Základní kámen společnosti WESTCAM byl položen roku 1990 Norbertem Mühlburgerem. Aktivity začaly v roce 1990 prodejem CAD Produktů. V polovině 90. Let byla doplněna nabídka o CAM-Technologie. Později byly přidány návrhové systémy, řešení pro správu dat a měřící technologie. V dalším kroku bylo portfolio uceleno technologiemi pro simulaci a aplikacemi pro architekturu a oblast plánování. Jako vedoucí dodavatel pro strojírenství a integrované výrobní řešení se WESTCAM vždy zabýval efektivní výrobou prototypů (Rapid Prototyping). Od roku 2015 se v oboru 3D tisku ještě více soustředil na nasazování nových slibných technologií.

WESTCAM je vedoucí společností pro technický software zastoupenou v Rakousku i v sousedních regionech jako jsou jižní Německo, jižní Tyrolsko a Švýcarsko. Aktivity v Česku a na Slovensku začaly v roce 2007 založením dceřiné společnosti WESTCAM s.r.o. pro podporu regionálního trhu.

WESTCAM Technologies

Již v roce 1998 začal WESTCAM zabývat oborem výroby produkčních forem pro dentální prostředí. S technologií a kvalitou dodávaných nástrojů se WESTCAM brzy stal světovou jedničkou ve výrobě forem umělých zubních náhrad. Kromě produkčních forem jsou vyvíjeny další řešení pro dentální trh, ke kterým patří například třídící linky a podávací systémy.

Výsledkem je, že porfolio bylo rozšířeno nezávisle na tomto oboru. Dnes je společnost WESTCAM Technologies k dispozici individuálním automatizovaným linkám se specializací pro rozpoznání obrazu. Naše tři odborné oblasti jsou automatizované linky, rozpoznání trhlin díky zpracování obrazu (SnIP) a také dentální technika.