The Know-WOW Company

Novinky

menuMenu

Ještě více výkonu a lepší výsledky frézování!

hyperMILL® 2019.1 nabízí novou inovativní metodu dokončování s použitím soudečkových nástrojů a mód precizního dokončování ploch:

 

5X dokončování zaoblení hranolu

5X dokončování zaoblení hranolu

Tato nová strategie umožňuje efektivní dokončování vnitřních zaoblení hranolů s pomocí soudečkových nástrojů (strategie podporuje i kulové a rádiusové frézy). Možno použít i na podkosy. Jsou možné různé směry drah – nahoru, dolů a střídavě. S pomocí automatického náklonu nástroje a možnosti různých posuvů je možné využít soudečkové frézy na maximum. Boční krok je možný s optimalizací na výšku nerovnosti povrchu, krok se vypočítává vzhledem ke geometrii povrchu a geometrii břitu nástroje.

Výhody: Jednoduché použití, rychlejší frézování.

 


3D dokončení profilu

Precizní dokončování 3D ploch

Nově je dostupný režim přesnosti povrchu, který ve spolupráci s kulovou frézou dokáže vylepšit kvalitu výsledného povrchu při jeho dokončování. Základní princip spočívá ve zpětném výpočtu NC bodů na matematický povrch. Tímto lze dosáhnout ultra hladkého povrchu obráběním.

Výhody: Vylepšená kvalita povrchu, méně pře-obrábění.

 


Frézování závitů

Frézování závitů

Kompletně přepracovaná strategie pro frézování závitů dělá jejich programování jednoduší. Nově lze provádět kontrolu kolizí pro průměr jádra.
Výhody: Jednoduší programování.

 


job-id

Správa ID operace

Při změně ID operace není nutné přepočítat operaci. Je možné definovat počáteční ID a přírůstek pro jednotlivé pracovní kroky, operace a složené operace.

Výhody: Přehledná struktura kódu, zrychlení času výpočtu.

 


Informační brožura o nové verzi:

CAM-Software: hyperMILL Version 2019.2

 

Máte zájem o podrobnější informace o nové verzi?

Napište nám a dozvíte se více:


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů. Vice na: Ochrana osobních údajů.